Marketingový a webový specialista

Můj příběh

Miluji online prostředí a marketing.

Dnes můžu říct, že je můj život na 100% v mých rukách. Nemusím si brát dovolenou, miluji svobodu, pracuji kdy chci a spolupracuji s kým chci. Takovým člověkem můžete být i vy!

Jsem obchodník, který spojil své koníčky – obchod, marketing a weby – a přidala jsem magickou esenci svobody. Práci nehledám, naopak si ji vytvářím.

Než jsem se ale našla, trvalo to mnoho let. Byla jsem ztracená a měla jsem pocit, že se můj život ubírá špatným směrem.


Už během studia na vysoké škole jsem věděla, že se nechci věnovat oboru, který studuji. Lákal mne obchod a online svět.

Život strávený v práci od 9 do 17, kde nemůžu nic ovlivnit, mě děsil. Denně stejná rutina, úkoly, které pro mě vymyslel někdo jiný. Brzké vstávání a robotický způsob života pro mne byl jako noční můra. Nechtěla jsem být novodobý otrok.

Nevěděla jsem, co dál se svým životem, co by mne mohlo naplno uživit. Věděla jsem jen, že chci být pánem svého času a tvořit si svou realitu. Bála jsem se ale postavit plně na své nohy a začít hledat, co by mne mohlo uživit.

Až později jsem si uvědomila, že zlom v mém životě už dávno nastal, jenom jsem si toho nevšimla. Ve svém volném času jsem se věnovala onlinu, sledovala jsem zajímavé blogery, affiliate odborníky a marketéry.


Přečetla jsem stovky článků a sebrala jsem odvahu vytvořit svůj první web. První web byl pro mě trápení. Šílela jsem z toho, že mi to nejde, že si web dělá co chce a že vlastně o webech nevím vůbec nic.

Měsíce jsem bojovala sama se sebou, abych to nevzdala. Krůček po krůčku jsem se věnovala svému webu a hledala návody, jak udělat na webu ty změny, které jsem potřebovala. Nakonec jsem to dokázala.

Po čase jsem začala tvořit první weby pro nejbližší přátele a pro svoje mini projekty. Když jsem si byla jistá svou prací, začala jsem webové stránky vytvářet i pro klienty.

Protože jsem začala od nuly a prošla jsem si všemi fázemi učení, mohu vám předat své know-how, jak si vytvořit své vlastní webovky.


Dobrá zpráva! Ušetřím vám čas, svoje zkušenosti jsem se rozhodla s vámi sdílet.

Pokud ale sami uznáte za vhodné, že svůj byznys umíte nejlépe a nechcete ztrácet čas na něčem, co já hravě zvládnu mnohem rychleji, jste zde také správně. Nechte svoje starosti na moji hlavu a já za vás web stvořím podle vašich představ a na míru vašemu projektu. Ceník najdete zde.